Kim %100 GMP Uyumlu Olmak İster

Günümüzde en fazla izleyici kitlesine sahip olan yarışma programı “Kim Milyoner Olmak İster”’e T.C. Sağlık Bakanlığı TİTCK İyi İmalat Uygulamaları kılavuzu ve diğer uluslararası GMP kılavuz ve direktiflerini adapte ettik ve sizler için “Kim % 100 GMP Uyumlu Olmak İster” yarışmasını geliştirdik.

Bu heyecan dolu ve dinamik yarışmayı firmanızda uygulayabilir ve GMP uyumunuzu değerlendirme fırsatı bulabilirsiniz. GMP Uyum, Kalite Güvence, Kalite Kontrol, Mühendislik, Üretim ya da sizin belirleyeceğiniz departmanlardan seçeceğiniz yarışmacılar ile Firmanızdaki bölümler arasındaki rekabet düzeyini de gözden geçirme imkanına sahip olacaksınız.

Yarışmacılar ilk sorudan itibaren GMP Bilgilerini sınayacak ve her bildikleri soruya karşılık gelen puan kazanacak. Baraj sorularının diğer sorulara kıyasla zorluk derecesi daha fazla olup, barajı atlatan yarışmacı üst etaba yükselmaye hak kazanacak. Bu yarışmayı geliştirirken hedefimiz en yüksek puanı hangi departmanın alacağının belirlenmesi olmadı. Aslında aldığınız her yüksek puan % 100 GMP Uyuma yaklaşmanız anlamına gelmektedir. Sorular GMP’nin tüm bölümlerini ve ilgili eklerini kapsamaktadır.

Detaylı bilgi almak için info@gmpegitimi.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

  Workshop, Danışmanlık talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz..

  TELEFON

  (+90) 212 939 26 83
  (+90) 530 569 34 41

  E-POSTA

  info@gmpegitimi.com