Tabu GMP

İlk piyasaya sürüldüğü tarihen itibaren 30 yıla yakın bir süre geçse de “Tabu” Oyunu her geçen gün kendisini güncellemesi sayesinde hala en cazip oyunların başında gelmeyi başarmaktadır. Sizler için Tabu oyununu GMP ile birleştirdik ve Türkiye’nin İLK ve TEK “Tabu – GMP” oyununu geliştirdik. Oyun geliştirme sürecimizde ana kılavuzumuz T.C. Sağlık Bakanlığı TİTCK’nun İyi İmalat Uygulamaları oldu.

Ayrıca PIC/S GMP, FDA 21 CFR Part 210, 211, 11, 820, 58, GAMP5, WHO, MHRA vb. Uluslararası kılavuz ve direkiflerden yararlandık.

Yarışmayı 4-5 kişilik 2 farklı grupla oynayabilirsiniz. 100’den fazla kelimeden oluşan oyun kartlarımızda belirlemiş olduğumuz Tabu Kelimeler GMP ile doğrudan veya dolaylı ilişkilidir. Yarışmacı kartın üzerinde yazılı olan Yasak 5 Kelimeyi kullanmadan yine kartı üzerinde yazılı olan TABU kelimeyi takım arkadaşlarına aktarmaya çalışır. Firma içindeki sinerjiyi ve departmanlar arası ilişkileri güçlendirmek, iletişim kanallarını arttırmak istiyor iseniz her takımı farklı departmanlardan yarışmacılardan oluşturmaya özen göstermelisiniz.

Tabu oynamayı biliyor iseniz  “Tabu – GMP”’yi de hiç zorlanmadan oynayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için info@gmpegitimi.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK

“AKREDİTE”GMP İÇ DENETÇİLİK EĞİTİMİ 

Exemplar Global Onaylı 

20.05.2021- 21.05.2021

B O N U S  S İ Z L E R İ  B E K L İ Y O R !..

Eğitimimize katılan müşterilerimiz sayısız avantajlardan yararlanacak. 

Detaylı Bilgi ve Başvurlar İçin

 

Powered by WordPress Popup

    Workshop, Danışmanlık talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz..

    TELEFON

    (+90) 530 569 34 41

    E-POSTA

    info@gmpegitimi.com