Tabu GMP

İlk piyasaya sürüldüğü tarihen itibaren 30 yıldan fazla bir süre geçse de “Tabu” Oyunu her geçen gün kendisini güncellemesi sayesinde hala en cazip oyunların başında gelmeyi başarmaktadır. Sizler için Tabu oyununu GMP ile birleştirdik ve Türkiye’nin İLK ve TEK “Tabu – GMP” oyununu geliştirdik. Oyun geliştirme sürecimizde ana kaynağımız T.C. Sağlık Bakanlığı TİTCK’nun İyi İmalat Uygulamaları ve Tarım ve Orman Bakanlığı Veteriner Tıbbi Ürünler için GMP Kılavuzları oldu.

Ayrıca PIC/S GMP, FDA 21 CFR Part 210, 211, 11, 820, 58, GAMP5, WHO, MHRA vb. Uluslararası kılavuz ve direktiflerden yararlandık.

Yarışmayı 4-5 kişilik 2 farklı grupla oynayabilirsiniz. 1000’den fazla kelimeden oluşan oyun kartlarımızda belirlemiş olduğumuz Tabu Kelimeler GMP ile doğrudan veya dolaylı ilişkilidir. Yarışmacı kartın üzerinde yazılı olan Yasak 5 Kelimeyi kullanmadan yine kartın üzerinde yazılı olan TABU kelimeyi takım arkadaşlarına aktarmaya çalışır. Firma içindeki sinerjiyi ve departmanlar arası ilişkileri güçlendirmek, iletişim kanallarını arttırmak istiyor iseniz her takımı farklı departman yarışmacılarından oluşturmaya özen göstermelisiniz.

Tabu oynamayı biliyor iseniz “Tabu – GMP”’yi de hiç zorlanmadan oynayabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için info@gmpegitimi.com adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

  Workshop, Danışmanlık talepleriniz için bizimle iletişime geçiniz..

  TELEFON

  (+90) 212 939 26 83
  (+90) 530 569 34 41

  E-POSTA

  info@gmpegitimi.com